715P22454MD3
MFR.Part #
715P22454MD3
JLCPCB Part #
C3786341
Package
Plugin,P=27.8mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 220nF ±5% 插件,P=27.8mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS