687ALG025MGBJ
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
687ALG025MGBJ
JLCPCB Part #
C7031992
Package
Plugin,D10xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 13.5mm 135mA@120Hz 14mΩ 1500hrs@125℃ 25V 5mm 680uF Polymer ±20% 插件,D10xL13.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS