126AVG160MGBJ
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
126AVG160MGBJ
JLCPCB Part #
C5476385
Package
Plugin,D10xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 12uF 13.5mm 130mΩ 160V 2000hrs@125℃ 48mA@120Hz 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL13.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS