P4SMAJ54A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P4SMAJ54A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7023279
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 400W@10/1000us 54V 60V 87.1V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS