AS0606J0201T5E
MFR.Part #
AS0606J0201T5E
JLCPCB Part #
C560583
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS