MF02SFF1001A10
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MF02SFF1001A10
JLCPCB Part #
C20625259
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
1kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS