MA-506 10.0000M-C0:PURE SN
Extended
Manufacturer
Seiko Epson
MFR.Part #
MA-506 10.0000M-C0:PURE SN
JLCPCB Part #
C6986489
Package
MA-506
Description
-20℃~+70℃ 10MHz 18pF 60Ω ±30ppm ±50ppm MA-506 Crystals ROHS