MA-506 18.0000M-C3:PURE SN
Extended
Manufacturer
Seiko Epson
MFR.Part #
MA-506 18.0000M-C3:PURE SN
JLCPCB Part #
C6986490
Package
MA-506
Description
-20℃~+70℃ 18MHz 18pF 40Ω ±30ppm ±50ppm MA-506 Crystals ROHS