PZ1AL8V2B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL8V2B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6149679
Description
10uA@3V 1W 2Ω 8.2V SOD-123FL Zener Diodes ROHS