1.5SMC30A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
1.5SMC30A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6641799
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 25.6V 31.5V 36A@10/1000us 41.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS