PZ1AL6V8B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL6V8B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6149675
Description
10uA@3V 1W 3Ω 6.8V SOD-123FL Zener Diodes ROHS