EMLF160ARA470MF73G
MFR.Part #
EMLF160ARA470MF73G
JLCPCB Part #
C6944735
Package
SMD,D6.3xL7.3mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16V 47uF 50mA@120Hz 6.3mm 7.3mm ±20% SMD,D6.3xL7.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS