E37L421CPN822MEJ1U
MFR.Part #
E37L421CPN822MEJ1U
JLCPCB Part #
C3813780
Package
Bolt,D76.2xL182mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 13mΩ@120Hz 182mm 23.3A@120Hz 31.8mm 420V 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL182mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS