E32D150HPN863UDE3U
MFR.Part #
E32D150HPN863UDE3U
JLCPCB Part #
C6941516
Package
Bolt,D63.5xL143mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 143mm 15V 28.6mm 63.5mm 86000uF 螺栓,D63.5xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS