E36D251LPN422TDE3U
MFR.Part #
E36D251LPN422TDE3U
JLCPCB Part #
C5682401
Package
Bolt,D63.5xL143mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 143mm 250V 28.6mm 4200uF 63.5mm 螺栓,D63.5xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS