EKYB250ELL682ML40S
MFR.Part #
EKYB250ELL682ML40S
JLCPCB Part #
C1652411
Package
Plugin,D16xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 13mΩ 16mm 25V 3.587A@120Hz 40mm 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS