1ED3320MC12NXUMA1
MFR.Part #
1ED3320MC12NXUMA1
JLCPCB Part #
C6937096
Package
SOP-16
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 1100uA 12V~35V 3.3A 3.3V~5V 300kV/us 5700 6A 84ns 92ns MOSFET、IGBT SOP-16 Isolators - Gate Drivers ROHS