40CPQ060PBF
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
40CPQ060PBF
JLCPCB Part #
C3039
Package
TO-247AC-3
Description
20A 490mV@20A 60V TO-247AC-3 Schottky Diodes ROHS