MPX155K305G
MFR.Part #
MPX155K305G
JLCPCB Part #
C6909722
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.5uF 305V X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS