MPX154K305D
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MPX154K305D
JLCPCB Part #
C6227976
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 305V X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS