5.0SMLJ75CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5.0SMLJ75CA-TP
JLCPCB Part #
C725425
Package
SMC
Description
-55℃~+175℃ 121V 41.4A 5kW 5uA 75V 83.3V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS