5.0SMLJ110A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5.0SMLJ110A-TP
JLCPCB Part #
C725417
Package
DO-214AB(SMC)
Description
110V 122V 177V 28.3A 5kW 5uA IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS