SMDJ54CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ54CA
JLCPCB Part #
C3721003
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 34.44A 3kW 54V 60V 87.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS