SMAZ7V5-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAZ7V5-TP
JLCPCB Part #
C725386
Package
DO-214AC(SMAJ)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1W 2Ω 450Ω 5uA@5V 7.13V~7.88V 7.5V ±5% DO-214AC(SMAJ) Zener Diodes ROHS