MBRB20100CTH-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MBRB20100CTH-TP
JLCPCB Part #
C725248
Package
D2PAK
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10uA@100V 20A 800mV@10A D2PAK Schottky Diodes ROHS