BZT52B3V9BS-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52B3V9BS-TP
JLCPCB Part #
C19984632
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 2.7uA@1V 3.82V~3.98V 3.9V 400mW 564Ω 84Ω ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS