FHW1210IF3R3JST
MFR.Part #
FHW1210IF3R3JST
JLCPCB Part #
C75647
Description
1.1Ω 12@7.96MHz 3.3uH 380mA 80MHz ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS