PRS8040-150MT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- PRS8040-150MT
- JLCPCB Part #
- C96162
- Package
- SMD,8x8mm
- Description
- 15uH 2.4A 2.7A 65mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS