LGA0410-100KP52E
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- LGA0410-100KP52E
- JLCPCB Part #
- C72357
- Package
- Plugin,D4xL10.5mm
- Description
- 0.6mm 10uH 21MHz 500mA 580mΩ 65@7.96MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D4xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS