8331LDM0812E2RR00O
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
8331LDM0812E2RR00O
JLCPCB Part #
C723108
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2000hrs@105℃ 25V 25mΩ@100kHz 3.5mm 330uF 4.2A@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS