8471LCMAA12E2RR00O
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
8471LCMAA12E2RR00O
JLCPCB Part #
C723085
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 16V 18mΩ@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 3.5A@100kHz 470uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS