8821LCM10ABE2RR00O
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
8821LCM10ABE2RR00O
JLCPCB Part #
C723093
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 14mΩ@100kHz 16V 2000hrs@105℃ 4.8A@100kHz 5mm 820uF ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS