MLC05-1R5M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MLC05-1R5M-RC
JLCPCB Part #
C6667730
Package
0603
Description
1.5uH 25mA 35@10MHz 55MHz 800mΩ ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS