RDC50-561K-RC
MFR.Part #
RDC50-561K-RC
JLCPCB Part #
C6642619
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
105mΩ 560uH 8.1A ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS