RB5480-4-271K-RC
MFR.Part #
RB5480-4-271K-RC
JLCPCB Part #
C5842435
Package
Plugin,D=11.4mm
Description
1.3A 1.75A 270mΩ 270uH ±10% Plugin,D=11.4mm Power Inductors ROHS