PCI50-150M-RC
MFR.Part #
PCI50-150M-RC
JLCPCB Part #
C5823888
Package
SMD,13x9.4mm
Description
15uH 3A 42mΩ 7A ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS