PC0703-151K-RC
MFR.Part #
PC0703-151K-RC
JLCPCB Part #
C6627052
Package
SMD,7.8x7mm
Description
150uH 400mA 750mΩ ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS