CC03-22NJ-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
CC03-22NJ-RC
JLCPCB Part #
C6144254
Package
0603
Description
22nH 230mΩ 700mA ±5% 0603 Power Inductors ROHS