E36D150HPN752UA54U
MFR.Part #
E36D150HPN752UA54U
JLCPCB Part #
C6607075
Package
Bolt,D35xL54mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12.7mm 15V 35mm 54mm 7500uF Bolt,D35xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS