E36D101HLN822MC67U
MFR.Part #
E36D101HLN822MC67U
JLCPCB Part #
C3815895
Package
Bolt,D50.8xL67mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 18.2mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 22.22mm 50.8mm 6.92A@120Hz 67mm 8200uF ±20% 螺栓,D50.8xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS