EKHE401VSN821MR50S
MFR.Part #
EKHE401VSN821MR50S
JLCPCB Part #
C5727932
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.47A@120Hz 2000hrs@105℃ 30mm 400V 50mm 820uF ±20% Plugin,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS