MC18FD241G-TF
MFR.Part #
MC18FD241G-TF
JLCPCB Part #
C6589881
Package
1812
Description
-55℃~+125℃ 240pF 2mm 4.5mm 500V ±2% 1812 Mica and PTFE Capacitors ROHS