MF2WS-2.4KΩ±1%T
MFR.Part #
MF2WS-2.4KΩ±1%T
JLCPCB Part #
C714142
Description
2.4kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS