RN-1/2W-470KΩ±2%T
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
RN-1/2W-470KΩ±2%T
JLCPCB Part #
C714687
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 470kΩ 700V ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS