LS05-3R3J-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
LS05-3R3J-RC
JLCPCB Part #
C6585008
Package
0805
Description
1.45Ω 3.3uH 650mA ±5% 0805 Power Inductors ROHS