PCS104-2R5T-RC
MFR.Part #
PCS104-2R5T-RC
JLCPCB Part #
C17555626
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
12mΩ 2.5uH 7.5A ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS