LS03-3R3J-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
LS03-3R3J-RC
JLCPCB Part #
C5664927
Package
0603
Description
1.5Ω 3.3uH 440mA ±5% 0603 Power Inductors ROHS