FWPQ2814L-3R3K
MFR.Part #
FWPQ2814L-3R3K
JLCPCB Part #
C6563412
Package
SMD,28x19.3mm
Description
1.62mΩ 3.3uH 30A 57A ±10% SMD,28x19.3mm Power Inductors ROHS