ESMM500VSN103MA35S
MFR.Part #
ESMM500VSN103MA35S
JLCPCB Part #
C6553308
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 35mm 50V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS