ESMG6R3ELL470ME11D
MFR.Part #
ESMG6R3ELL470ME11D
JLCPCB Part #
C5113983
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 2mm 47uF 5mm 6.3V 92mA@120Hz ±20% Plugin,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS